Otrzymałem od Państwa egzemplarz magazynu European Suppliers Book. Katalog okazał się przydatnym źródłem w poszukiwaniu firm i ofert w branży reklamowej co pozwoliło mi odnaleźć ciekawe oferty produktowe dla moich klientów.
Alex, CreaticePromotions Limited, Wielka Brytania



Poprzez coroczną publikację ogłoszeń w katalogach ESB, zyskaliśmy w całej Europie interesujących partnerów z branży środków przekazu reklamy. Ponadto ESB zapewnia nam możliwość przesyłania co miesiąc naszym klientom docelowym bezpłatnego newslettera. W ten sposób zasięg naszej reklamy wzrósł po raz kolejny. W naszym oczach czyni to ESB atrakcyjną platformą, z której usług od kilku lat wciąż chętnie korzystamy. Należy w tym miejscu wspomnieć również o szybkim i łatwym kontakcie z życzliwym zespołem ESB.
Pins & mehr GmbH & Co.KG, Niemcy


Nasze regularne reklamy w European Suppliers Book dostarczają nam wartościowe kontakty do dystrybutorów z wielu krajów Europy-a to wszystko przy bezkonkurencyjnym stosunku ceny do usługi.
Sascha Behrendt, Bemag Behrendt Marketing Group, Niemcy


ESB jest dla nas ciekawą propozycją. Przez ostatni rok korzystaliśmy z tego narzędzia i uważam że sprawdza się . Największa jego wartością jest dla mnie comiesięczny newsletter oraz rozbudowana baza baza mailingowa.
Mariusz Szandecki, Sandex, Polska



Katalog ESB to doskonała forma przypomnienia, a jednocześnie reklamy wystawców i Firm produkcyjnych. Klienci poszukujący danego towaru ,szybko i łatwo mogą znaleźć dane Firm oferujących poszukiwany towar.
Jerzy Polak, A&J, Polska