Wypełnij formularz aby otrzymać pocztą bezpłatny katalog
Bezpłatna wysyłka realizowana jest do 24 krajów: Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy. Wysyłka Katalogu ESB do krajów innych niż wymienione jest płatna na koszt odbiorcy (wycena indywidualna).
Zgodnie z Art. 23, art. 31 oraz 31a ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GJC International Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu, kod pocztowy: 61-680, ul. Podbiałowa 11 i jej partnerów biznesowych wyłącznie w celach marketingowych, statystycznych oraz w celu otrzymywania informacji handlowej drogą elektroniczną a także na udostępnianie tych danych innym podmiotom.
Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do wglądu swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania i modyfikacji, a także ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.